Dalin fotot e viktimave të aksidentit në Mramor, po ktheheshin nga një vdekje (FOTO LAJM)

Agron Shala 22 vjeç, Arife Shala 88 vjeçe dhe Elfete Rashiti 65 vjeç si edhe një person tjetër janë 4 viktimat e aksidentit të mbrëmshëm në fshatin Mramor, në të cilin u përfshi eskorta e ambasadores turke në Kosovës, Kivilcim Kiliç, raporton Albeu.com.

Edhe pse Policia e Kosovës mjaftohet vetëm me publikimin e të vdekurve duke mos dhënë detaje mbi çfarë shkaktoi aksidentin dhe kush ishte fajtori, burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se ishte eskorta e ambasadores ajo që po ecte me shpejtësi tejë normave të lejuara të qarkullimit rrugor duke nxitur edhe një parakalim të gabuar.

Në familjen Shala ka rënë zia për të vdekurit e saj, ndërsa në galerinë e mësipërme gjenden fotot e tre familjarëve që ndërruan jetë mbrëmë tragjikisht në Mramor në një aksident që Policia e Kosovës heziton ta zbardhë! /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2018, ora 10:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori