Dalin detaje misterioze, çfarë u gjet në vendin ku u gjet i vdekur aktori
Pëlqej
Aktori Art Kurti, u gjet sot në mëngjes i vdekur në veturë. Por mësohet se vetura në të cilën ndodhej i ndjeri nuk ishte e tij dhe se afër është gjetur një revole.

“Viktimë e këtij rasti është personi me inicialet A. K i lindur 1995 nga Gjakova, zyrtar komunal në komunën e Gjakovës. Policia ka ndërmarr të gjitha veprimet e nevojshme në drejtim të ndriçimit të të gjitha rrethanave të këtij rasti.

Në vendin e ngjarjes është gjetur një armë zjarri – pistoletë me të cilën dyshohet që është kryer vepra. Trupi i pajetë është dërguar në IML për autopsi dhe presim konstatimet e të gjitha provave në vendin e ngjarjes.”, thuhet në raportin e Policisë.
Shtuar më 24/04/2018, ora 13:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori