Daka: Rezultati i zgjedhjeve brenda 10 ditësh
Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka ka thënë se brenda 10 ditëve do të dalin rezultatet e zgjedhjeve parlamentare.

Nga 2.274 kuti votimi, 440 kuti janë në proces numërimi, raporton Express.

Daka ka sqaruar se procesi i numërimit të votave po vazhdon dhe përafërisht për 10 ditë mund të dalin edhe rezultatet përfundimtare.

Sipas saj, rinumërimi po ndodh për shkak të pasaktësirave të vogla. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2014, ora 13:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori