Cliff: Politika ta zgjidhë ngërçin
Ambasadori britanik në Kosovë, Ian Cliff është shprehur se partitë politike e kanë në dorë të mund të kapërcejnë ngërçin politik në të cilin është përfshirë vendi.

Cliff shtoi se nuk ka patur asnjë lloj ndërhyrje nga ana e ndërkombëtarëve në çështje të brendshme të Kosovës dhe se as nuk do të ketë më ndërhyrje.

“Nuk ka dhe nuk do te ketë ndërhyrje ndërkombëtare”, tha prerë Cliff. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2014, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori