Cliff: Kurrë mos e mbështesni terrorizmin
Ambasadori britanik në Kosovë, Ian Cliff është shprehur se Kosova kurrë nuk duhet ta mbështesë terrorizmin dhe as luftërat në vende të huaja.

Sipas tij, mbështetja e terrorizmit dhe shkuarja në luftëra të huaja është shembulli më i keq që mund të ndiqet nga të rinjtë kosovarë.

Kështu tha Cliff i cili ka qëndruar për vizitë në Gjyshatën Bektashiane, konkretisht në teqenë e Bektashinjve në Gjakovë./albeu.com/
Shtuar më 04/12/2014, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori