Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Çifti i pafat, reshjet e shiut i përmbytin dasmën (VIDEO)
Një dasmë në Suharekë është lënë në gjysmë pasi që uji ka depërtuar në sallën ku po mbahej kjo dasmë.

Në videon e publikuar nga faqja e Televizionit të Prizrenit në Facebook shihen disa momente teksa dasmorët lënë sallën.

Mbrëmë në Suharekë pati vërshime edhe në vende të tjera si pasojë e të reshurave të dendura.


Shtuar më 16/08/2018, ora 11:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori