Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Çfarë qëndron pas takimit VV-LDK? (VIDEO)
Ndërsa koalicioni PDK -AAK – Nisma po presin certifikimin e rezultatit të zgjedhjeve dhe mandatimin për krijimin e qevertisë së re dhe zgjedhjen e Ramush Haradinajt në postin e kryeministrit, në anën tjetër Vetëvendosja dhe LDK nisën negociatat për formimin e Ekzekutivit të vendit.

Por mbetetdiskutohen shumë çështje të hapura, përfshirë edhe postin e kryeministrit , në qoftë se dështon përpjekja e koalicionit PDK- AAK – Nisma./21Media
Shtuar më 07/07/2017, ora 17:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori