Çfarë pritet të ndodhë sot në Kosovë
Vazhdon dita e dytë e “Prishtina Gastronomy Festival”. (Sheshi “Adem Jashari”, Prishtinë, ora 09:00)

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj merr pjesë në Akademinë Përkujtimore dhe në zbulimin e shtatores së atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu. (Afër Teqesë së Madhe të Halvetive, Rahovec, ora 11:00)

Mbahet gara sportive e kërcimit tek Ura e Fshenjt. (Ora 14:00)

Lëvizja Vetëvendosje organizon takim me mërgimtarë. (Pishat e Gllobarit në Drenas, ora 16:00)

Kampistët e kampit ndërkombëtar vizitojnë Muzeun Etnologjik në Prishtinë. (Nga ora 18:00)

Lëvizja Vetëvendosje organizon takim me mërgimtarë. (Restaurant “Mulliri Pintolli” në Marash, ora 19:00)

Organizohet Grrenfest 9. (Mitrovicë)

Shtuar më 21/07/2019, ora 08:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori