Çfarë do Baton Haxhiu në Kinë? (FOTO LAJM)

Baton Haxhiu ne Kine?
Mediat kosovare kanë vënë re se në Kinë bashkë me Edi Ramën, ka dhe një mysafir që rrallë kush e priste.

“Në vizitën që e nisi dje kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, nuk ishte vetëm. Me vete pos stafit të tij, kishte edhe gazetar. Njëri prej tyre ishte drejtori i Klan Kosovës Baton Haxhiu. Në foton e publikuar nga kryeministria shihet Baton Haxhiu duke dalë nga aeroplani prej të cilit zbriti Rama. Çfarë po bën Batoni në Kinë...? Këtë e di veç ai dhe Rama”, shkruan Express.

Mediat thonë se janë "çuditur" nga fakti se aty në aeroport, në Pekin ka zbritur edhe gazetari Baton Haxhiu. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori