Çfarë bën kjo grua me një qengj në bankë? (FOTO LAJM)

Një grua i ka çuditur punonjësit e bankës kur brenda saj ka hyrë me një qengj të vogël.

Muesirja hyri në sportel pa të keq me qengjin që e shoqëronte, të cilit i kishte vendosur edhe një pampers që të mos bënte pis ambientin, raporton Albeu.com.

Qengji nuk iu nda asnje sekond asaj deri sa mbaroi punë për të dalë më pas jashtë

Ngjarja ka ndodhur në Konia të Turqisë dhe historia e Muesires me qengjin i ka prakur të gjithë pasi ajo e gjeti kafshën e gjorë të plagosur në mes të rrugës.

Pasi kërkoi disa orë për pronarin duke mos e gjetur, ajo e mori dhe e kuroi në shtëpi.

Tashmë qengji gëzon shëndet të plotë dhe e shoqëron pronaren ne re në çdo hap. /albeu.com/

Shtuar më 01/08/2018, ora 16:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori