"Buxheti nuk e rrëzon Qeverinë"
Buxheti për vitin 2017 nuk duhet të jetë arsyeja për prishjen e koalicionit mes PDK-së e LDK-së.

“Koalicioni vazhdon të jetë stabil dhe nuk ka arsye për shqetësim të nivelit të tillë”, është shprehur nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Haki Rugova.

Deputeti Shaip Muja thekson se Qeveria në fakt e ka humbur moti seriozitetin, andaj në zgjedhje është dashur të shkohet kaherë./Albeu.com/
Shtuar më 18/11/2016, ora 21:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori