Burri nga Gjakova dehet dhe përzen gruan dhe fëmijët
Një burrë nga Gjakova në gjendje të dehur ka përzënë nga shtëpia gruan dhe fëmijët e tij. Rastin e ka raportuar vetë gruaja në polici dhe ka deklaruar se përveç dëbimit nga shtëpia ajo edhe është ofenduar e nënçmuar.

Por, policia ka konfirmuar se ajo është kthyer në shtëpi pasi burri ka bërë këto veprime në gjendje të dehur.

Policia kishte raportuar se nëna e dy fëmijëve, ka deklaruar në polici bashkëshortin e saj, i cili e kishte ofenduar, fyer, nënçmuar dhe dëbuar nga banesa me dy fëmijët e saj.


Shtuar më 08/06/2018, ora 10:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori