Burri i deputetes Haxhiu nguc Haxhi Shalën për dashnoren, ja si i përgjigjet djali i tij
Djali i deputetit të Kuvendit të Kosovës nga radhët e NISMA-s Haxhi Shala, Flakroni ka reaguar ndaj anëtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Alban Krasniqit, pasi që ky fundit duke komentuar shkrimet e mediave për aferën jashtëmartesore të deputetit Shala ka akuzuar atë për amoralitet.

Tani Flakroni, si kundërpërgjigje ndaj asaj që ka deklaruar burri i deputetes Albulena Haxhiu, ka kërkuar nga ai që të bëjë publike biografinë e vëllezërve të tij.

Ja postimi i plotë:

E pashë qe Alban Krasniqi e paska përzi npolitik shantazhin e fundit politik qe ju ka bo babit tim duke than që i ka mbushur ballinat rozë.

Dashta me ju drejtu Alban Krasniqit tVV pse sna tregon mbiemrin tuaj dhe të dajve të tu gjithashtu fshatin tuaj dhe të dajve të tu. Edhe për biografin e vëllërzve masi i paske hi ksaj pune.
Populli i Malishevës e njeh familjen tuaj Alban por populli i Kosovës jo. Skam dëshirë qe këto raste të përdoren për fushatë po masi fole sqarohu për pytjet më lartë.

Gjithashtu para se të flasësh për familjen time konsulltohu me bacin Skend të mëson qka me fol qka jo.

Me respekt,
Flakron H. Shala
Shtuar më 23/09/2017, ora 14:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori