Burri dhunon fizikisht gruan në Podujevë
Një qytetar nga Podujeva është shoqëruar në polici pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Sipas raportit të policisë rasti ka ndodhur në mëngjesin e së hënës që e lëm pas, ndërsa bëhet e ditur se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.
Shtuar më 05/09/2017, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori