Brovina: Nuk ka debat në seancë
Pëlqej
Flora Brovina theksoi se për shkak të mungesës së presidentes Jahjaga, e cila ndodhet për vizitë në SHBA, nuk ka marrë vendim për të mbajtur seancë këtë javë.

Ndërsa, deklaratat e bllokut se seanca duhet thirrur sa më shpejt, Brovina e sheh si një "kërcënim" që po i bëhet.

“Zot fali nëse gabojnë”, tha Brovina duke iu drejtuar kështu bllokut.

Brovina ka sqaruar se në seancë nuk do të ketë aspak debat, por se gjithçka do të lidhet me procedurat dhe çështjen e ditës, që është ajo për zgjedhjen e kryetarit dhe nënkryetarit të parlamentit. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori