Brezovicë, orteku i borës bllokon rrugën dhe qytezën (FOTO LAJM)

Si pasojë e reshjeve të dendura të borës gjatë dy ditëve të fundit është bllokuar Brezovica. Një ortek ka rënë në rrugë, duke e bërë të pamundur qarkullimin dhe duke e rrezikuar jetën e qytetarëve, përcjell Express.

Ekipet për pastrimin e borës kanë dalë në terren për të pastruar rrugën në mënyrë që t’u mundësohet qarkullimi pushuesve që gjenden në Brezovicë dhe banorëve po ashtu. /albeu.com/


Shtuar më 07/04/2015, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori