Bora zbardh majat e Sharrit (VIDEO)
Kjo është një ngjarje e pazakontë që ka ndodhur në Sharr, që ndan Maqedoninë dhe Kosovën. Në këtë vend në lartësinë 2.650 metra mes 26 dhe 27 qershorit, kanë rënë reshje bore.

Lajmin e ka konfirmuar portali i specializuar për parashikime meteorologjike, Metopro, duke transmetuar edhe pamje të siguruara nga shoqata e alpinistëve, Argentus Maunt, nga Tetova. /albeu.com/
Shtuar më 29/06/2015, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori