Biznesmeni grabitet në "Rrugën e Kombit"
Një biznesmen nga Kosova është grabitur në rrugën e Kombit nga dy persona të armatosur. Biznesmeni David Hoti është grabitur teksa po kthehej në shtëpi me makinën e tij tip Benz.

Mësohet se gjarja ka ndodhur në mesnatë ku dy grabitësit e kanë ndaluar biznesmenin dhe i kanë marrë paratë në zonën e quajtur Fushë Milot. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori