Bilanc i frikshëm, 39 aksidente në 24 orë
Policia e Kosovë ka njoftuar se për 24 orët e fundit janë shënuar plot 39 aksidente në të gjithë territorin e Kosovës.

Po në 24 orë janë shqiptuar 631 gjoba e dënime.

Nga aksidentet, 19 kanë qenë me lëndime në njerëz dhe 20 me pasoja materiale. /albeu.com/Shtuar më 29/06/2014, ora 12:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori