Bie në humnerë, humb jetën punëtori
Një punëtor nga fshati Opterushë i Rahovecit në Kosovë, ka humbur ka humbur jetën aksidentalisht, pasi ka përfunduar në humnerë.

Policia e Kosovës dhe ekipet mjekësore kanë konfirmuar vdekjen e punëtorit.

Ndërkohë policia po merret me hetimin e ngjarjes dhe shkaqet e rrëzimit të punëtorit dhe sigurisë në punë. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2016, ora 09:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori