Bie Facebook, alarmohen fansat
Pëlqej
Me mijëra njerëz i janë drejtuar Twitterit duke “shfryrë” inatin pasi sipas tyre Facebook dhe Instagram nuk funksionojnë si normalisht.

Njerëzit janë përpjekur të hapin faqet e tyre por kanë hasur probleme me “log in” si dhe me arritjen e disa faqeve specifike, shkruan albeu.com

Përdoruesi i Twitter-it: Andy Milne shkroi: Po tani çfarë do të bëjë bota?

Down Detector, që monitoron ueb-faqet për probleme thotë se Facebook ka rënë përgjatë Evropës, Britanisë së Madhe si dhe në disa pjesë të SHBA-ve. /albeu.com/


Shtuar më 11/10/2017, ora 18:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori