Berat Buzhala reagon pas kërcënimeve: Dyshoj te…
Pëlqej
Drejtori i Gazetës Express Berat Buzhala ka reaguar ne profilin e tij ne ‘FB’ pas kërcënimeve me vrasje qe ka marre.

Statusi i Berat Buzhales:

Ky qe po komenton, qe po kercenon qe ka me me lepite me plumba per muri, qe ka me me lane ne kolice, qe ka me me vra si qenin, eshte militant i Shpend Ahmetit. Krejt keto kercenime po i ben me emen dhe mbiemen.

Ftoj Shpend Ahmetin me u distancu prej ketyre kercenimeve qe po i bejne njerezit e tij. Ftoj policine me u marre me kete qytetar te shfrenuar. Ftoj shoqaten e gazetareve per mbeshtetje. Ky nuk eshte kercenimi i vetem qe po me vjen prej militanteve te Shpendit. Mundem me i deshmu edhe dhjetera te tjere.

Ky ishte me eksplicit.

Me u tute tutmi kapak, ama ketu nuk eshte pune tute. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2017, ora 21:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori