Beogradi, 5 ditė afat
Pëlqej
Ivica Daēiē
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Vetėm pesė ditė i kanė mbetur Beogradit pėr tė vendosur nėse do ta pranojė ofertėn e Brukselit nė raport me Koosvėn. Sipas Ivica Daēiq, nuk ėshtė momenti pėr tė thėnė se kush do tė jetė pėrgjigja pėrfundimtare pasi ka nevojė pėr konsulta, shkruan Orainfo.

“Nė kėtė moment nuk mund tė iu them se cila do tė jetė pėrgjigja jonė, sepse kreu shtetėror sėrish do tė konsultohet pėr kėtė”, ka thėnė kryeministri serb, Ivica Daēiq, derisa zv/kryeministri i parė, Aleksandar Vuēiq ka deklaruar se Serbia nė 3-4 ditėt e ardhshme duhet tė vendos ndėrmjet dy zgjidhje katastrofale – ta pranoj apo tė refuzoj zgjidhjen shumė tė keqe pėr Kosovėn. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2013, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.