Bëni plane për nesër, moti është me ju
Dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht me diell dhe e qetë, bën të ditur IHMK’ja përmes një komunikate për media.

Temperaturat minimale parashihenlëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihenlëvizin ndërmjet 17-19 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike mbetet e lartë, dukshëm mbi vlerat e normales. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i juglindjes.
Shtuar më 20/04/2019, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori