Behgjet Pacolli me pushime në Monako
Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli po kalon pushime luksoze në Monako.

Në këtë fotografi, Pacolli shihet i relaksuar teksa luan me letra së bashku më vellain e tij Eminin dhe Afrim Pacollin. /albeu.com/

Shtuar më 18/08/2014, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori