BE paralajmëron politikanët e Kosovës (VIDEO)

Zëdhënsja e Bashkimit Evropian, Maja Koçijançiç ka publikuar në profilin e Twitterit një video në të cilën kjo e fundit i bën thirrje politikës kosovare që të formojnë qeverinë. Pavarësisht se zëdhënsja e BE-së pronocohet për problemet e shumë shteteve, këtë herë mbetet interesant fakti se kjo video është 45 sekonda dhe i dedikohet vetëm Kosovës, shkruan albeu.com

Kocijançiq ka thënë edhe një herë se Kosova nuk ka kohë për të humbur./albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori