Baton Haxhiu agjent? Çfarë pranon ai
Nw rubrikwn “Pyetja që vret” në studio, Arian Çani i ka drejtuar njw pyetje qw shumw kush do kishte dashur ta pyeste, Baton Haxhiun.

Baton Haxhiu sot duhet të deklarosh publikisht se prej vitesh ke punuar dhe vazhdon të punosh për CIA-n”, e ka pyetur Arian Çani.

“Jam shumë transparent për të punuar për këtë shërbim”, tha Baton Haxhiu. /albeu.com/

Shtuar më 02/03/2019, ora 10:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori