Bashkëshortja e Haradinajt akuzon Thaçin: I shantazhuar dhe i nënshtruar
Bashkëshortja e kryetarit të AAK-së, Anita Haradinaj, ka reaguar ndaj deklaratës së Presidentit Thaçi, i cili tha dje se "çlirimtarët mund të ndalenaeroporte, por jo të ekstradohenSerbi".

Ajo ka thënë se "çlimitarët mund të ndalenaeroporte, por nuk mund të ekstradohenSerbi, kur vendi i tyre udhëhiqet nga njerëz të shantazhuar dhe të nënshtruar si Ju", drejtuar Presidentit Thaçi.

Reagimi i plotë i Anita Haradinajt:

Çlirimtarët mund të ndalen nëpër Aeroporte, por nuk mund të ekstradohenSerbi!!! Kështu deklaroi në debat presidenti.

Patjetër që çlirimtaret ndalen nëpër aeroporte kur vendi i tyre udhëhiqet nga njerëz të shantazhuar dhe të nënshtruar si Ju! /albeu.com/
Shtuar më 03/02/2017, ora 12:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori