Bashkëluftëtari i Muhaxherit: Lavdrimi është gjallë si luan
Ndonëse mediat e huaja kanë raportuar se luftëtari kosovar Lavdrim Muaxheri ka vdekur në kampet e luftës në Siri, bashkëluftëtari i tij, Fitim Lladrovci e ka mohuar një fakt të tillë.

“Selam Alejkum . Krejt ju qe më keni shenuar mesazhe ne Facebook me pyetjen se a ka ra' Shehid Lavdërim Muhaxheri, une po ju tregoj qe Elhamdulilah mirë është si Luan . Allahu e rujt dhe e forcoftë”, ka shkruar Fitim Lladrovci në profilin e tij.

Lavdrim Muhaxheri është bërë një personazh i njohur, por së keqi, pasi publikoi në Facebookun e tij disa foto tmerruese, teksa priste koka të njerëzve në Siri. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori