Azet reagon për herë të parë pas vdekjes së menaxherit (FOTO LAJM)

Në orën 05:00 të mëngjesit të sotëm ndodhi një aksident tragjik prej shpejtësisë së lartë.

Sefa Kaya, një shtetas me origjinë turke me banim në Zvicër ndërroi jetë pasi u përplas me mainë.

Kaya ishte menaxheri i këngëtarit kosovar Azet, i cili ka reaguar sëfundmi në lidhje me humbjen e tij, raporton Albeu.com

“Ti ishe vëllai ime, partneri im, njeriu që ishte me mua për 24 orë. Do të kisha vrarë për ty dhe do të kisha vdekur për ty. Tani na ke lënë. Allahu të pranoftë në parajsë, Unë nuk mund ta besoj këtë. Sefa, vëllai im.”, ka thënë Azet.

Sefa Kaya ndërroi jetë në rrugën Prishtinë-Ferizaj.
Shtuar më 22/06/2019, ora 15:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori