E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
Avokatët thonë fjalën e fundit për rastin "Kleçka"
Para datës 17 shtator ku do të jepet vendimi përfundimtar për rastin "Kleçka", sot dhe nesër avokatët e të akuzuarve të tjerë do thonë fjalën e tyre përfundimtare.

Ndërsa prokurori italian Maurizio Salustro e ka thënë fjalën e tij para disa ditësh, po ashtu edhe avokati i Fatmir Limaj, Kharim Khan.

Sipas avokatit të Limajt, Tomë Gashi fjala përfundimtare e prokurorit Salustro jo vetëm ka devijuar deklaratat e të ndjerit Agim Zogaj, por dhe i ka keqinterpretuar ato, shkruan Indeksonilne.

Ai ka thënë se nëse shikohet ligji dhe drejtësia Fatmir Limaj dhe të tjerët do të rishpallen të pafajshëm më 17 shtator. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2013, ora 10:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori