Arsim Bajrami, sërish kandidati i PDK-së
Më datë 2 tetor do të jetë sërish Arsim Bajrami i nominuar nga PDK-ja për kryetar Kuvendi.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Blic, njeriu i dytë i PDK-së, Hajredin Kuçi.

“Nuk jam pjesë direkte e procesit, por besoj kandidati i njëjtë do të jetë”, ka thënë Kuçi.

Megjithatë, Hajredin Kuçi ka thënë thjesht një gjë të tillë dhe s'ka dhënë asnjë detaj më tepër. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2014, ora 13:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori