Arrihet marrëveshja PAN-AKR?
Sapo është arritur një marrëveshje mes koalicionit PDK-AAK-NISMA dhe Aleancës Kosova e Re.

Mësohet se para pak çastesh është arritur kjo marrëveshje, raporton RTK.

Vazhdimi i seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës do të mund të mbahet të enjten ose të premten. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 19:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori