Arrestohet shefi i anti-korrupsionit
Shefi i Task-forcës kundër korrupsionit në Prokurorinë Speciale të Kosovës, Nazmi Mustafi është arrestuar nga policia. Bashkë me të është arrestuar edhe Reshat Zherka, nga Gjakova, i cili së bashku me vëllanë e tij Xhelalin për të kërkuar dhe marrë shuma të majme parash në këmbim të mosakuzimit të tyre.

Lajmi për arrestimin e tyre është konfirmuar nga burime të “Zërit” brenda EULEX-it. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2012, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori