Arrestohet pasi gjuajti me armë në dasmë
Në një aheng dasmePrizren është shtënë me armë.

Arma me të cilën është shtënë në ajër ka qenë e llojit Ekol.

Personi që ka shtënë me armë është arrestuar nga policia.

Kur është pyetur nga prokuroria, i dyshuar ka dorëzuar armën dhe katër fishekë të kalibrit 9 mm.

Të shtënat e të dyshuarit janë shënuar në Prizren, ndërsa ai është lënë i lirë, duke u ndjekur penalisht./albeu.com/
Shtuar më 31/10/2014, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori