Arrestohet grabitësi i bankës në Fushë-Kosovë
Policia e Kosovës pas hetimeve në lidhje me grabitjen e armatosur të ndodhur një javë më parë në “Bankën për Biznes” në Fushë Kosovë, ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë një person të dyshuar.

"Rr. Nëna Terezë, Fushe Kosove, më 28.08.2017">2017-09:35. Lidhur me rastin me date 04.09.2017">2017 është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar dhe i njëjti pas intervistimit me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje." thuhet në raportin e policisë./albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 09:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori