Arrestohen dy meshkuj në Bardhosh për posedim të marihuanës
Në Prishtinë janë arrestuar dy të dyshuar pasi u është konfiskuar substancë narkotike.

Policia Kosovare ka njoftuar se dje rreth orës 10:30 në fshatin ”Bardhosh” të komunës së Prishtinës janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptar.

Sipas policisë, arrestimi ka ndodhur pasiqë gjatë kontrollit u janë gjetur dhe konfiskuar një qese me substance të dyshuar narkotike të llojit Marihuanë, mulli për bluarje të Marihuanës, dhe një paketim Rizell./albeu.com/
Shtuar më 12/11/2016, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori