Arrestohen disa persona pas përplasjes me armë ku u përfshi edhe Fero
Policia e Kosovës e ka konfirmuar se në lagjen Dardania në Prishtinë ka ndodhur një plagosje nga një përplasje e grupit të Feros me grupit të menaxherit On Records, Met Elshani.

Ndërkaq mësohet se pas ngjarjes janë arrestuar personat: Adhurim Lepaja, Leutrim Krasniqi 22 vjeçar, Shpetim Cakiqi 20 vjeçar dhe GJ.B 43 vjeçar.
Shtuar më 17/05/2019, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori