Arrestohen 27 persona brenda ditës në Kosovë
Për vepra dhe incidente të ndryshme, Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar gjithsej 17 persona të dyshuar
Në njoftimin e policisë thuhet se arrestimet kanë ndodhur në të gjitha rajonet e vendit ndërsa për të njëjtat është informuar me kohë Prokurori i Shtetit.

Me urdhrin e këtij të fundit, gjashtë prej të arrestuarve janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.
Shtuar më 12/07/2018, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori