Arrestim spektakolar i një krimineli serb (VIDEO)
Në Pragë dhe Novi Sad, anëtarët e një grupi të krimit të organizuar të dyshuar për trafikim të kokainës u arrestuan, nga policia serbe.

Përveç kokainës, policia konfiskoi përkohësisht rreth 110,000 euro, Porsche Panamera më të shtrenjtën, Audi A-8, Mercedes dhe automjete të tjera me vlerë më të vogël nga pesë të dyshuarit.


Shtuar më 11/11/2017, ora 09:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori