Armela, viktima e dytë shqiptare nga sulmi terrorist në Munih
Vëllai i Armela Segashit, Arbnori, pë rmes një statusi në "Facebook", ka njoftuar se motra e tij Armela, ndërroi jetë gjatë sulmit terrorist të së premtes në qendrën tregtare "Olympia" në Munih.

Ajo ishte e pranishme në atë qendër tregëtare gjatë momentit të shpë rthimit.

Statusi i Arbnorit:
Armela- Vajza, motra dhe shoqja jonë e dashur ndërroi jetë.
Faleminderit për shpresat, ndihmë n dhe mbështetjen.
Gjithmonë në zemër.

Familja Segashi është nga Podujeva”, shkruan vëllaui i të Armelës, Arbnori. /albeu.com/
Shtuar më 23/07/2016, ora 09:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori