Apeli i Jacobson: Dilni votoni
Ambasadorja amerikane Tracey Jacobson permes Twitter-it i ka bere gjithë qytetarëve të Kosovës që të sigurohen sot që zëri i tyre të dëgjohet.


Dilni jashtë dhe votoni”, shkruan Jacobson duke publikuar edhe video-mesazhin e këtyre zgjedhjeve në gjuhën shqipe dhe serbe. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2014, ora 10:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori