Anxhelina rikthehet përsëri me foto për deputetin Haxhi Shala (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare që jeton në Gjermani, Anxhelina Shala u bë temë në portalet pas pretendimeve të saj që kishte lidhje dashurie me deputetin nga radhët e NISMA për Kosovën, Haxhi Shalën,shkruan albeu.com.

Madje ajo ka publikuar edhe foto intime me deputetin ne rrjetin sociale Instagram dhe është shprehur se e do shumë.

Por pas disa ditësh Anxhelina ka hequr dorë nga publikimi i fotografive në Instagram pasi ka fshirë të gjitha fotot që kishte me Haxhi Shalën.

E megjithatë Anxhelina sot përsëri i ka rikthyer fotografitë me deputetin e Kosovës në Instagram./albeu.com/
Shtuar më 21/09/2017, ora 10:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori