Anxhelina nga Gjermania nuk ndalet, publikon foto intime me deputetin (FOTO LAJM)

Nuk i mjaftuan veç fotot në Instagram që t’i bindë të gjithë se është në lidhje me deputetin kosovar.

Anxhelina Shala këngëtarja nga Kosova këtë herë ka vendosur të shkojë edhe më tej.

Pos fotove afër Haxhi Shalës dhe bisedave kërcënuese që ka marrë nga familja e tij, këtë herë Anxhelina ka publikuar një foto nga shtrati me komandant “Topin”.Shtuar më 19/09/2017, ora 13:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori