Anulohen disa fluturime nga Aeroporti "Adem Jashari" (FOTO)

Anulohen disa fluturime nga Aeroporti i Prishtinës
Për shkak të mjegullës dhe motit të keq janë anuluar disa fluturime nga Aeroporti i Prishtinës "Adem Jashari".

Orari dhe statusi i fluturimeve është publikuar në webfaqen e aeroportit. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2016, ora 17:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori