Anita reagon pas shtyrjes së vendimit për Ramush Haradinajn

Pas vendimit të gjykatës franceze për shtyrjen e vendimit për lirimin e Haradinjat me datë 2 mars, ka reaguar dhe gruaja e tij me anë të një status në Facebook.

Bashkëshortja e Ramushit, Anita ndodhet në Francë ku po qëndron pranë tij për ta mbështetur.

Ajo në profilin e saj në Facebook ka shkruar se ‘Drejtësia vonon por fiton!!!’/Albeu.com/

Shtuar më 09/02/2017, ora 18:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori