Anita bëhet romantike, i kushton fjalë dashurie Ramushit
Bashkëshortja e Ramush Haradinaj, Anita ka vendosur së fundi t’i kushtoj një dedikim dashurie burrit të saj.

Anita e cila shpesh herë ndan imazhe përkrah Ramushit njëjtë ka vepruar edhe këtë herë, duke postuar një të tillë në Instagram.

“Se mali me mal nuk bashkohet e zemrat takohen një dit녔, ka shkruar Anita në postim ku çifti shihen të lumtur teksa shijojnë një darkë romantike.

Ndërkohë, kujtojmë që Ramushi dhe Anita janë të martuar prej vitesh dhe prindër të tre fëmijëve.
Shtuar më 05/06/2020, ora 23:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori