Albini dhe Shpendi paguajnë biletën e autobuzit
Kryetari i Vetëvendosjes Albin Kurti dhe kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti kanë zgjedhur lëvizjen me autobuz për të shkuar në punë.

Në një foto, ata shihen teksa paguajnë biletën tek faturuesi.

Ahmeti kishte premtuar se do të udhëtojë me autobuzë urbanë dhe është parë disa herë duke udhëtuar si të gjithë qytetarët./albeu.com/

Shtuar më 05/01/2015, ora 11:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori