Albin Kurti nuk paraqitet në gjykatë
Në Gjykatën Themelore në Prishtinë ka filluar vazhdimi i seancës gjyqësore kundër deputetëve të opozitës të akuzuar për përdorimin e dhunës në Kuvendin e Kosovës.

Sipas asaj që raporton KTV, Albin Kurti nuk do të paraqitet fare në seancë.

Ndërsa para gjykatësve kanë dalë Albulena Haxhiu, Donika Kada – Bujupi dhe Faton Topalli. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2016, ora 09:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori