Albin Kurti dërgohet i prangosur në gjykatë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Albin Kurti, deputeti i VV-së është sjell nga policia në gjykatë, ku pritet të nis seanca ndaj tij dhe tre deputetëve tjerë të kësaj partie.

Kurti është sjellë me duart lidhur me pragna në seancë, raporton Indeksonline.

Kujtojmë që Albin Kurti, Albulena Haxhiu, Faton Topalli dhe Donika Kadaj-Bujupi akuzohen për hedhje të gazit lotsjellës në Kuvendin e Kosovës.


Shtuar më 07/12/2017, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori